top of page
iStock-1206682490.jpg

​Dry Clean Express
Halı Yıkama

Son teknoloji ekipmanlarımız ile  doğal ve bitkisel ürünler kullanarak hizmet sağlamaktayız. Hijyenik ortamda güler yüzlü ve çözüm üreten personelimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Beylikdüzü'nün en temiz halı yıkama fabrikası olarak farkımızı yaratıyoruz.

​Dry Clean Express Halı Yıkama kuruluş hedefine güven ve kaliteyle hizmet edebilmek için emin adımlarla ilerlemektedir. ​Dry Clean Express Halı Yıkama, ileri teknolojileri ve zaman yönetimini kullanarak ürettiği çözümlerle standartlara, çevreye ve topluma saygılı, hızlı ve dürüst çalışmayı ana hedef edinmiştir.

iStock-1249855161.jpg
iStock-1212537884.jpg

Misyonumuz

Beylikdüzü ve civar ilçelerinde tüm mahallerinde hizmet vermekteyiz. Üstün kalitede ve dünya çapında standartlarında, eksiksiz ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı içerisinde sunmayı hedefliyoruz. Sağladığımız bütün hizmetlerde sağlıklı yaşam alanları oluştururken, temiz bölümler yaratarak sağlıklı ve konforlu yaşam alanı oluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Farklılaşma, kusursuz ve sunduğu emek açısından Beylikdüzü ve civar ilçelerin tüm mahallelerinde temizleme ve halı yıkama alanında faaliyet gösteren en seçkin firma olmak. Halı yıkama gibi her çeşit ihtiyaca çare üretmek, müşterilerimizin hoşnut olduğu ve öncelikli olarak tercih edilen bir şirket olmaktır.

bottom of page